Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Tor 17 Okt
kl 19:10 - 20:19
Oppsal 4 - Romsås Rød
  Trasop kunstgress 7er
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir 15 Okt
kl 18:45 - 19:54
Teisen Tigers - Romsås Blå
  Bryn kunstgress (Oslo) 7er A
  Les mer  
Man 14 Okt
kl 19:10 - 20:19
Romsås Blå 10 - Oppsal 1
  Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Tir 8 Okt
kl 19:10 - 20:19
Romsås Blå - Haugerud 2
  Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Man 7 Okt
kl 19:10 - 20:19
Hasle-Løren 1 - Romsås Blå 10
  Løren kunstgress 7er B
  Les mer  
Man 7 Okt
kl 19:10 - 20:19
Romsås Rød - Grei A Blå
  Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Tor 26 Sep
kl 20:15 - 21:54
Romsås - Fossum
  Bjøråsen kunstgress
  Les mer  
Ons 25 Sep
kl 18:00 - 19:09
Ljan Hvit - Romsås Blå
  Ekeberg 19 7er
  Les mer  
Man 23 Sep
kl 19:10 - 20:19
Romsås Blå 10 - Årvoll Hvit
  Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Man 23 Sep
kl 18:55 - 20:04
Årvoll Gul - Romsås Rød
  Tonsenhagen kunstgress 7er B
  Les mer  
Tor 19 Sep
kl 20:15 - 21:54
Jusstudentenes - Romsås
  Kalbakken kunstgress 2
  Les mer  
Tir 17 Sep
kl 18:00 - 19:09
Ljan Blå - Romsås Blå
  Ekeberg 18 7er
  Les mer  
Man 16 Sep
kl 19:10 - 20:19
Romsås Rød - Ellingsrud 1
 
  Les mer  
Man 16 Sep
kl 19:10 - 20:19
Nordstrand 7 - Romsås Blå 10
  Hallager kunstgr. 7er D
  Les mer  
Tor 12 Sep
kl 20:15 - 21:54
Romsås - Fagerborg 2
  Bjøråsen kunstgress
  Les mer  
Man 9 Sep
kl 19:10 - 20:19
Romsås Blå - Lambertseter 1
  Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Man 9 Sep
kl 18:55 - 20:04
Vålerenga Kings - Romsås Rød
  Valle Hovin gress 7er 2
  Les mer  
Tor 5 Sep
kl 20:15 - 21:54
Røa - Romsås
  Røa kunstgress
  Les mer  
Ons 4 Sep
kl 18:00 - 19:09
Oppsal 7 - Romsås Blå
  Trasop kunstgress 7er
  Les mer  
Man 2 Sep
kl 19:10 - 20:19
Høybr/Stovn G11 1 - Romsås Rød
  Høybråten kg 7er
  Les mer  
Man 2 Sep
kl 19:10 - 20:19
Romsås Blå 10 - Veitvet 1
  Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Tor 29 Aug
kl 20:15 - 21:54
Romsås - Rilindja 2
  Bjøråsen kunstgress
  Les mer  
Tir 27 Aug
kl 19:10 - 20:19
Romsås Blå - Vestli 2
  Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Man 26 Aug
kl 19:10 - 20:19
Vestli 1 - Romsås Blå 10
  Kalbakken kunstgress 2 7er B
  Les mer  
Man 26 Aug
kl 19:10 - 20:19
Romsås Rød - Hasle-Løren 2
  Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Tor 22 Aug
kl 20:15 - 21:54
Romsås - Veitvet
  Bjøråsen kunstgress
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 19:10 - 20:19
Rommen 1 - Romsås Rød
  Rommensletta 4 7er A
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 19:10 - 20:19
Romsås Blå 10 - Grüner 08.1
  Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 19:10 - 20:19
Bøler United - Romsås Blå
  Haraløkka kunstgress 2 7er D
  Les mer  
Tor 15 Aug
kl 20:30 - 22:09
NIH - Romsås
  Norges idrettshøgskole
  Les mer  
Tor 20 Jun
kl 20:15 - 21:54
Romsås - Oppegård
  Bjøråsen kunstgress
  Les mer  
Tor 13 Jun
kl 20:15 - 21:54
Bækkelaget - Romsås
  Ekeberg kunstgress 2
  Les mer  
Ons 12 Jun
kl 19:10 - 20:19
Romsås Blå - Bækkelaget Storm
  Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Tir 11 Jun
kl 19:10 - 20:19
Romsås Rød - Lille Tøyen 1
  Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Tir 11 Jun
kl 18:00 - 19:09
Skeid PSG - Romsås Blå 10
  Nordre Åsen 2 kg 7er B
  Les mer  
Tor 6 Jun
kl 20:30 - 22:09
Fossum - Romsås
  Haslum kunstgress
  Les mer  
Tor 6 Jun
kl 19:10 - 20:19
Oppsal 1 - Romsås Blå 10
  Trasop kunstgress 7er
  Les mer  
Tir 4 Jun
kl 19:10 - 20:19
Romsås Blå - Teisen Tigers
  Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Man 3 Jun
kl 19:10 - 20:19
Romsås Rød - Oppsal 4
  Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Tor 30 Mai
kl 20:15 - 21:54
Romsås - Jusstudentenes
  Bjøråsen kunstgress
  Les mer  
Man 27 Mai
kl 19:10 - 20:19
Grei A Blå - Romsås Rød
  Grei kunstgress 7er A
  Les mer  
Man 27 Mai
kl 19:10 - 20:19
Romsås Blå 10 - Hasle-Løren 1
  Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Man 27 Mai
kl 19:10 - 20:19
Haugerud 2 - Romsås Blå
  Haugerud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Søn 26 Mai
kl 16:00 - 17:39
Vestli - Romsås
  Jesperudjordet kunstgress
  Les mer  
Tor 23 Mai
kl 20:15 - 21:54
Fagerborg 2 - Romsås
  Marienlyst kunstgress
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 19:10 - 20:19
Romsås Blå - Ljan Hvit
  Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Man 20 Mai
kl 19:10 - 20:19
Romsås Rød - Årvoll Gul
  Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Man 20 Mai
kl 18:55 - 20:04
Årvoll Hvit - Romsås Blå 10
  Tonsenhagen kunstgress 7er A
  Les mer  
Tor 16 Mai
kl 20:15 - 21:54
Romsås - Røa
  Bjøråsen kunstgress
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 19:10 - 20:19
Romsås Blå - Ljan Blå
  Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Man 13 Mai
kl 19:10 - 20:19
Romsås Blå 10 - Nordstrand 7
  Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Man 13 Mai
kl 18:55 - 20:04
Ellingsrud 1 - Romsås Rød
 
  Les mer  
Søn 12 Mai
kl 20:15 - 21:54
Sagene - Romsås
  Bjølsen kunstgress
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 20:15 - 21:54
Rilindja 2 - Romsås
  Furuset kunstgress
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 19:10 - 20:19
Lambertseter 1 - Romsås Blå
  Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Man 6 Mai
kl 19:10 - 20:19
Romsås Rød - Vålerenga Kings
  Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 15:00 - 16:39
Romsås - Snarøya
  Bjøråsen kunstgress
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 20:15 - 21:54
Veitvet - Romsås
  Veitvet kunstgress
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 19:10 - 20:19
Romsås Blå - Oppsal 7
  Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 18:55 - 20:04
Veitvet 1 - Romsås Blå 10
  Veitvet kunstgress 7er B
  Les mer  
Man 29 Apr
kl 19:10 - 20:19
Romsås Rød - Høybr/Stovn G11 1
  Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 20:15 - 21:54
Romsås - NIH
  Bjøråsen kunstgress
  Les mer  
Ons 24 Apr
kl 19:10 - 20:19
Vestli 2 - Romsås Blå
  Jesperudjordet kunstgress 7er A
  Les mer  
Tir 23 Apr
kl 19:10 - 20:19
Romsås Blå 10 - Vestli 1
  Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Tir 23 Apr
kl 19:10 - 20:19
Hasle-Løren 2 - Romsås Rød
  Løren kunstgress 7er C
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline