Romsås IL - Fotball

Romsås IL - Fotball

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 21 Sep
kl 19:10 - 20:19
Romsås Blå - HSIL 4
Humleby kunstgr. 7er
Thu 23 Sep
kl 20:15 - 21:54
Romsås - Bækkelaget
Bjøråsen kunstgress
Sun 26 Sep
kl 20:15 - 21:54
Romsås 2 - Frigg 4
Bjøråsen kunstgress
Tue 28 Sep
kl 19:10 - 20:19
Grei NR Rød - Romsås Blå
Grei kunstgress 7er B
Thu 30 Sep
kl 20:15 - 21:54
Stovner SK 2 - Romsås
Jesperudjordet kunstgress
Sun 3 Oct
kl 15:00 - 16:39
OSI 4 - Romsås 2
Domus Athletica
Sun 10 Oct
kl 20:15 - 21:54
Snarøya 2 - Romsås 2
Hundsund kgb 1
Tue 12 Oct
kl 19:10 - 20:19
Romsås Blå - Hasle-Løren 2
Humleby kunstgr. 7er
Thu 14 Oct
kl 20:15 - 21:54
Romsås - Lokomotiv Oslo 2
Bjøråsen kunstgress
Sun 17 Oct
kl 20:15 - 21:54
Romsås 2 - Røa 2
Dælenengen kunstgress
Tue 19 Oct
kl 19:10 - 20:19
Romsås Blå - Vålerenga Tornados T
Humleby kunstgr. 7er
Tue 26 Oct
kl 19:10 - 20:19
Grorud Blå - Romsås Blå
Grorud kunstgress 7er A
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sun 19 Sep
kl 20:15 - 21:54
Vestre Aker - Romsås 2
Voksen kunstgress
  Les mer  
Thu 16 Sep
kl 20:15 - 21:54
KFUM 3 - Romsås
Ekeberg kunstgress
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 18:35 - 19:44
Tøyen - Romsås Blå
Klosterenga kunstgress 7er
  Les mer  
Sun 12 Sep
kl 20:15 - 21:54
Oldenborg - Romsås
Veitvet kunstgress
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 20:15 - 21:54
Romsås - Furuset
Bjøråsen kunstgress
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 19:10 - 20:19
Romsås Blå - Furuset Blå
Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Sun 5 Sep
kl 20:15 - 21:54
Romsås 2 - Ullern 4
Bjøråsen kunstgress
  Les mer  
Thu 2 Sep
kl 20:15 - 21:54
Romsås - Wam-Kam
Bjøråsen kunstgress
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 19:10 - 20:19
Lindeberg Gul - Romsås Blå
Jeriko 7er
  Les mer  
Sun 29 Aug
kl 19:00 - 20:39
St. Olavskameratene - Romsås 2
Bjølsenfeltet 1
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 20:15 - 21:54
Jusstudentenes - Romsås
Kalbakken kunstgress 2
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 19:10 - 20:19
Romsås Blå - Skeid B4
Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Sun 22 Aug
kl 20:15 - 21:54
Romsås 2 - Sagene 3
Bjøråsen kunstgress
  Les mer  
Thu 19 Aug
kl 20:15 - 21:54
Romsås - Lambertseter
Bjøråsen kunstgress
  Les mer  
Tue 15 Jun
kl 19:10 - 20:19
Romsås Blå - Grorud Blå
Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 19:10 - 20:19
Vålerenga Tornados T - Romsås Blå
Valle Hovin kunstgress 3 7er 1
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 19:05 - 20:14
Hasle-Løren 2 - Romsås Blå
Løren kunstgress 7er A
  Les mer  
Tue 25 May
kl 19:10 - 20:19
Romsås Blå - Grei NR Rød
Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Thu 20 May
kl 19:10 - 20:19
HSIL 4 - Romsås Blå
Høybråten kg 7er
  Les mer  
Tue 4 May
kl 19:10 - 20:19
Romsås Blå - Tøyen
Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 19:10 - 20:19
Furuset Blå - Romsås Blå
Furuset Trimmen 7er
  Les mer  
Tue 20 Apr
kl 19:10 - 20:19
Romsås Blå - Lindeberg Gul
Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 19:05 - 20:14
Skeid B4 - Romsås Blå
Nordre Åsen 2 kg 7er D
  Les mer  
Powered by: Bloc