Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Lør. 3. des
11:30 - 11:50
Furuset Hvit - Romsås
G2006 - 14 år   Grorud Flerbrukshus
Lør. 3. des
12:30 - 12:50
Lyn Berg - Romsås
G2006 - 14 år   Grorud Flerbrukshus
Lør. 17. des
16:00 - 16:20
Holmlia Grønn - Romsås
G2006 - 14 år   Grorud Flerbrukshus
Lør. 17. des
17:00 - 17:20
Hasle-Løren 2 - Romsås
G2006 - 14 år   Grorud Flerbrukshus
Lør. 14. jan 2023
12:30 - 12:50
Romsås - Grorud 1
G2006 - 14 år   Grorud Flerbrukshus
Lør. 14. jan 2023
13:00 - 13:20
Romsås - Koll United
G2006 - 14 år   Grorud Flerbrukshus
Lør. 4. feb 2023
14:00 - 14:20
Furuset Hvit - Romsås
G2006 - 14 år   Grorud Flerbrukshus
Lør. 4. feb 2023
15:00 - 15:20
Årvoll 2 - Romsås
G2006 - 14 år   Grorud Flerbrukshus
Lør. 11. mar 2023
12:00 - 12:20
Romsås - Hasle-Løren 2
G2006 - 14 år   Grorud Flerbrukshus
Lør. 11. mar 2023
13:00 - 13:20
Romsås - Lyn Berg
G2006 - 14 år   Grorud Flerbrukshus
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Lør. 12. nov
16:00 - 16:20
kl 16:00 - 16:20
Romsås - Årvoll 2
G2006 - 14 år   Grorud Flerbrukshus
  Les mer  
Lør. 12. nov
15:00 - 15:20
kl 15:00 - 15:20
Romsås - Grorud 1
G2006 - 14 år   Grorud Flerbrukshus
  Les mer  
Lør. 29. okt
13:00 - 13:20
kl 13:00 - 13:20
Holmlia Grønn - Romsås
G2006 - 14 år   Grorud Flerbrukshus
  Les mer  
Lør. 29. okt
12:00 - 12:20
kl 12:00 - 12:20
Koll United - Romsås
G2006 - 14 år   Grorud Flerbrukshus
  Les mer  
Fre. 28. okt
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Romsås 2 - St. Olavskameratene
Menn 7'er  
  Les mer  
Ons. 26. okt
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Gul - Romsås Grønn
G2009 - 11 år   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Fre. 21. okt
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Oslo-Ørn - Romsås 2
Menn 7'er  
  Les mer  
Ons. 19. okt
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Brosundet - Romsås
A-laget (MSA)   Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tir. 18. okt
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Romsås Grønn - Lindeberg Løvene
G2009 - 11 år   Bjøråsen kunstgr. 7er A
  Les mer  
Fre. 14. okt
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Romsås 2 - Furuset 3
Menn 7'er  
  Les mer  
Ons. 12. okt
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Romsås - Oppsal 3
A-laget (MSA)   Bjøråsen kunstgress
  Les mer  
Tir. 11. okt
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Romsås Grønn - Stovner SK Grønn
G2009 - 11 år   Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Fre. 30. sep
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Bøler 2 - Romsås 2
Menn 7'er  
  Les mer  
Ons. 28. sep
20:35 - 22:14
kl 20:35 - 22:14
NIH - Romsås
A-laget (MSA)   Norges idrettshøgskole
  Les mer  
Tir. 27. sep
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Grorud Svart - Romsås Grønn
G2009 - 11 år   Grorud kunstgress 7er A
  Les mer  
Fre. 23. sep
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Romsås 2 - Grorud 4
Menn 7'er  
  Les mer  
Ons. 21. sep
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Romsås - HSIL
A-laget (MSA)   Bjøråsen kunstgress
  Les mer  
Tir. 20. sep
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Romsås Grønn - Grei Grønn
G2009 - 11 år   Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Fre. 16. sep
18:00 - 19:39
kl 18:00 - 19:39
Dania - Romsås 2
Menn 7'er  
  Les mer  
Ons. 14. sep
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Hauketo - Romsås
A-laget (MSA)   Prinsdal kunstgress
  Les mer  
Ons. 14. sep
19:05 - 20:14
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud Grønn - Romsås Grønn
G2009 - 11 år   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Fre. 9. sep
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Romsås 2 - Snarøya 2
Menn 7'er  
  Les mer  
Ons. 7. sep
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Romsås - Dynamo Mjøsa
A-laget (MSA)   Bjøråsen kunstgress
  Les mer  
Tir. 6. sep
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Romsås Grønn - Haugerud Løvene
G2009 - 11 år   Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Fre. 2. sep
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Røa 2 - Romsås 2
Menn 7'er  
  Les mer  
Ons. 31. aug
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Grei 2 - Romsås
A-laget (MSA)   Grei kunstgress
  Les mer  
Ons. 31. aug
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Grorud Blå - Romsås Grønn
G2009 - 11 år   Grorud kunstgress 7er B
  Les mer  
Fre. 26. aug
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Romsås 2 - Ullern 4
Menn 7'er  
  Les mer  
Ons. 24. aug
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Romsås - Bøler
A-laget (MSA)   Bjøråsen kunstgress
  Les mer  
Tir. 23. aug
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Romsås Grønn - HSIL 4
G2009 - 11 år   Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Fre. 19. aug
19:20 - 20:59
kl 19:20 - 20:59
St. Olavskameratene - Romsås 2
Menn 7'er  
  Les mer  
Ons. 17. aug
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Bærums Verk Hauger - Romsås
A-laget (MSA)   Gommerud kunstgress
  Les mer  
Fre. 17. jun
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Romsås 2 - Oslo-Ørn
Menn 7'er  
  Les mer  
Tor. 16. jun
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Romsås Grønn - Ellingsrud Gul
G2009 - 11 år   Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Ons. 15. jun
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Romsås - Brosundet
A-laget (MSA)   Bjøråsen kunstgress
  Les mer  
Fre. 10. jun
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Furuset 3 - Romsås 2
Menn 7'er  
  Les mer  
Ons. 8. jun
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Oppsal 3 - Romsås
A-laget (MSA)   Trasop kunstgress
  Les mer  
Tir. 7. jun
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Lindeberg Løvene - Romsås Grønn
G2009 - 11 år   Jeriko 7er
  Les mer  
Fre. 3. jun
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Romsås 2 - Bøler 2
Menn 7'er  
  Les mer  
Ons. 1. jun
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Romsås - NIH
A-laget (MSA)   Bjøråsen kunstgress
  Les mer  
Tir. 31. mai
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Stovner SK Grønn - Romsås Grønn
G2009 - 11 år   Rommensletta kg. 7er A
  Les mer  
Søn. 29. mai
18:00 - 19:39
kl 18:00 - 19:39
Romsås - OSI
A-laget (MSA)  
  Les mer