Romsås IL - Fotball

Romsås IL - Fotball

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Fre. 20 Mai
kl 20:15 - 21:54
Grorud 4 - Romsås 2
Tir. 24 Mai
kl 19:10 - 20:19
Romsås Grønn - Grorud Svart
Humleby kunstgr. 7er
Ons. 25 Mai
kl 20:15 - 21:54
HSIL - Romsås
Høybråten kunstgress
Søn. 29 Mai
kl 18:00 - 19:39
Romsås - OSI
Bjøråsen kunstgress
Tir. 31 Mai
kl 19:10 - 20:19
Stovner SK Grønn - Romsås Grønn
Rommensletta kg. 7er A
Ons. 1 Jun
kl 20:15 - 21:54
Romsås - NIH
Bjøråsen kunstgress
Fre. 3 Jun
kl 20:15 - 21:54
Romsås 2 - Bøler 2
Tir. 7 Jun
kl 19:10 - 20:19
Lindeberg Løvene - Romsås Grønn
Jeriko 7er
Ons. 8 Jun
kl 20:15 - 21:54
Oppsal 3 - Romsås
Trasop kunstgress
Fre. 10 Jun
kl 20:15 - 21:54
Furuset 3 - Romsås 2
Ons. 15 Jun
kl 20:15 - 21:54
Romsås - Brosundet
Bjøråsen kunstgress
Tor. 16 Jun
kl 19:10 - 20:19
Romsås Grønn - Ellingsrud Gul
Humleby kunstgr. 7er
Fre. 17 Jun
kl 20:15 - 21:54
Romsås 2 - Oslo-Ørn
Ons. 17 Aug
kl 20:15 - 21:54
Bærums Verk Hauger - Romsås
Gommerud kunstgress
Fre. 19 Aug
kl 19:20 - 20:59
St. Olavskameratene - Romsås 2
Tir. 23 Aug
kl 19:10 - 20:19
Romsås Grønn - HSIL 4
Humleby kunstgr. 7er
Ons. 24 Aug
kl 20:15 - 21:54
Romsås - Bøler
Bjøråsen kunstgress
Fre. 26 Aug
kl 20:15 - 21:54
Romsås 2 - Ullern 4
Ons. 31 Aug
kl 19:10 - 20:19
Grorud Blå - Romsås Grønn
Grorud kunstgress 7er B
Ons. 31 Aug
kl 20:15 - 21:54
Grei 2 - Romsås
Grei kunstgress
Fre. 2 Sep
kl 20:15 - 21:54
Røa 2 - Romsås 2
Tir. 6 Sep
kl 19:10 - 20:19
Romsås Grønn - Haugerud Løvene
Humleby kunstgr. 7er
Ons. 7 Sep
kl 20:15 - 21:54
Romsås - Dynamo Mjøsa
Bjøråsen kunstgress
Fre. 9 Sep
kl 20:15 - 21:54
Romsås 2 - Snarøya 2
Ons. 14 Sep
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud Grønn - Romsås Grønn
Ellingsrud kunstgr. 7er B
Ons. 14 Sep
kl 20:15 - 21:54
Hauketo - Romsås
Prinsdal kunstgress
Fre. 16 Sep
kl 18:00 - 19:39
Dania - Romsås 2
Tir. 20 Sep
kl 19:10 - 20:19
Romsås Grønn - Grei Grønn
Humleby kunstgr. 7er
Ons. 21 Sep
kl 20:15 - 21:54
Romsås - HSIL
Bjøråsen kunstgress
Fre. 23 Sep
kl 20:15 - 21:54
Romsås 2 - Grorud 4
Tir. 27 Sep
kl 19:10 - 20:19
Grorud Svart - Romsås Grønn
Grorud kunstgress 7er A
Ons. 28 Sep
kl 20:35 - 22:14
NIH - Romsås
Norges idrettshøgskole
Fre. 30 Sep
kl 20:15 - 21:54
Bøler 2 - Romsås 2
Tir. 11 Okt
kl 19:10 - 20:19
Romsås Grønn - Stovner SK Grønn
Humleby kunstgr. 7er
Ons. 12 Okt
kl 20:15 - 21:54
Romsås - Oppsal 3
Bjøråsen kunstgress
Fre. 14 Okt
kl 20:15 - 21:54
Romsås 2 - Furuset 3
Tir. 18 Okt
kl 19:10 - 20:19
Romsås Grønn - Lindeberg Løvene
Bjøråsen kunstgr. 7er A
Ons. 19 Okt
kl 20:15 - 21:54
Brosundet - Romsås
Ellingsrud kunstgress
Fre. 21 Okt
kl 20:15 - 21:54
Oslo-Ørn - Romsås 2
Ons. 26 Okt
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Gul - Romsås Grønn
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Fre. 28 Okt
kl 20:15 - 21:54
Romsås 2 - St. Olavskameratene
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fre. 20 Mai
kl 20:15 - 21:54
Grorud 4 - Romsås 2
  Les mer  
Tor. 19 Mai
kl 19:10 - 20:19
Grei Grønn - Romsås Grønn
Grei kunstgress 7er A
  Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 20:15 - 21:54
Romsås - Hauketo
Bjøråsen kunstgress
  Les mer  
Fre. 13 Mai
kl 20:15 - 21:54
Romsås 2 - Dania
  Les mer  
Tor. 12 Mai
kl 20:15 - 21:54
Dynamo Mjøsa - Romsås
Jesperudjordet kunstgress
  Les mer  
Tir. 10 Mai
kl 19:10 - 20:19
Romsås Grønn - Ellingsrud Grønn
Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Fre. 6 Mai
kl 20:15 - 21:54
Snarøya 2 - Romsås 2
  Les mer  
Ons. 4 Mai
kl 20:15 - 21:54
Romsås - Grei 2
Bjøråsen kunstgress
  Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 19:05 - 20:14
Haugerud Løvene - Romsås Grønn
Haugerud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Fre. 29 Apr
kl 20:15 - 21:54
Romsås 2 - Røa 2
  Les mer  
Ons. 27 Apr
kl 20:15 - 21:54
Bøler - Romsås
Haraløkka kunstgress
  Les mer  
Tir. 26 Apr
kl 19:10 - 20:19
Romsås Grønn - Grorud Blå
Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Fre. 22 Apr
kl 20:15 - 21:54
Ullern 4 - Romsås 2
  Les mer  
Tor. 21 Apr
kl 19:10 - 20:19
HSIL 4 - Romsås Grønn
Høybråten kg 7er
  Les mer  
Ons. 20 Apr
kl 20:15 - 21:54
Romsås - Bærums Verk Hauger
Bjøråsen kunstgress
  Les mer